Audi A4 1.9 TDI

по договор

Audi A4 1.9 TDI, половен автомобил, комби / караван

0 km
2005 година
1,900 cm/3
130 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сребрена, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, LED светла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Редуктор
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD
Други:Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Кровни носачи

Дополнителна информација

Audi A4 1900tdi 130cv 96 kw 6 brzini

Контакт

Audi A4 1.9 TDI во Кочани
Локација: Кочани

Приватно лице
Телефон: 070 / 220 737

Испрати e-mail

Audi A4 по договор
Audi A4 1.9 tdiпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...