Opel Agila 13

3,000EUR

Opel Agila 13, половен автомобил, седан

84,500 km
2011 година
405 cm/3
140 hp
дизел
автоматски менувач
4/5 врати
сина


Дополнителна информација

боја сина опис боја метални Боја на внатрешноста сива Возило со тркала Предно тркало гориво бензин ефект 94 ch поместување 1.2 л Емисии на CO2 116 g / km Број на седишта 5 тело Комби 5 врати Број на врати 5

Контакт

Opel Agila 13 во Дебар
Локација: Дебар

Приватно лице
Телефон: 032 / 145 7887

Испрати e-mail

Opel Agila по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...