Peugeot 206 1.9 hrd

2,300EUR

Peugeot 206 1.9 hrd, половен автомобил, лимузина

110,000 km
2001 година
1,900 cm/3
64 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
зелена, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Комфор:Клима уред, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Климатизирана остава

Дополнителна информација

Peugeot 1.9 hrd vo odlicna sostoba,full oprema

Контакт

Peugeot 206 1.9 hrd во Кичево
Локација: Кичево

Приватно лице
Телефон: 075 / 318 591

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...