Ford Fiesta 1.1

850EUR

Ford Fiesta 1.1, половен автомобил, хечбек

160,000 km
1997 година
1,100 cm/3
55 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
2/3 врати
бела
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Комфор:Радио / CD

Дополнителна информација

PRODAVAM FORD FIESTA 1.1 55 KS 1997 REGISTRIRANA DO 21.11.2018 PLINSKI URED SO A-TEST MNOGU DOBRO SOCUVANA CENA 850 EUR I NE E FIKSNA 078-238-098

Контакт

Ford Fiesta 1.1 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 238 098

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...