Fiat Punto 1,2 8v

1,650EUR

Fiat Punto 1,2 8v, половен автомобил, седан

151,000 km
1999 година
1,200 cm/3
60 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок

Дополнителна информација

Punto 1,2 8v Odlicni 4 gumi , nov akumulator,kenwood radio so usb, jas go imam 8 god. Uvezeno od Italija .Pominati 151000km so garancija ,redovno servisirano.Proizvedeno 1999g a prva reg mu e 2000god.Kolata za tie pari e odlicna.

Контакт

Fiat Punto 1,2 8v во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 594 921

Испрати e-mail

Fiat Punto 18 HGTпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...