Subaru Vivio

по договор

Subaru Vivio , половен автомобил, седан

895,000 km
1996 година
689 cm/3
40 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сина


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Комфор:Клима уред

Дополнителна информација

Prodavam subaru vivio japonsko, snaga 40 konja, godina na proizvodstvo 1996, pominata kilometraza 895000, metalik sina boja, so 5 brzini, plin i so klima, sega remontirano i sega registrirano.

Контакт

Subaru Vivio во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 795 849

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...