Fiat Tempra 1.8 1.6

по договор

Fiat Tempra 1.8 1.6, половен автомобил, хечбек

144,000 km
1997 година
5,570 cm/3
55 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
зелена, металик


Дополнителна информација

Prodavam delovi za Fiat Tempra 1.8 1.6

Контакт

Fiat Tempra 1.8 1.6 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 075 / 230 853

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...