Volkswagen Caddy 1.9 TDI

5,800EUR

Volkswagen Caddy 1.9 TDI, половен автомобил, пикап

150,000 km
2008 година
1,900 cm/3
77 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
сина, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Нагодување на волан, Радио / CD

Дополнителна информација

Volkswagen Caddy 2008 1.9 TDI reg do 7 2018 so klima 4 novi gumi servisirana komplet

Контакт

Volkswagen Caddy 1.9 TDI во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 071 / 336 682

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...