Daewoo Nexia 1.5 GL

900EUR

Daewoo Nexia 1.5 GL, половен автомобил, хечбек

124,000 km
1995 година
1,500 cm/3
75 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
црвена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Комфор:Клима уред, Серво волан

Контакт

Daewoo Nexia 1.5 GL во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 366 056

Испрати e-mail

Daewoo Nexia по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...