Ford Focus 1.8 TDCI

2,600EUR

Ford Focus 1.8 TDCI, половен автомобил, хечбек

279,000 km
2003 година
1,753 cm/3
100 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
зелена, металик


Дополнителна информација

Се продава FORD FOCUS 1,8 TDCI, година на производство 2003, силина на моторот 74 KW,(100 коњски сили), работна зафатнина 1753 см3, поминато 279.000 км, нерегистрирано, (регистрацијата истечена декември 2017), редовно е вршен севиз, има нов акумулатор, воздушни перничиња, алуминиумски бандаши, климата е расипана. Цена 2.600 евра лице за контакт Боро - моб: 076 338 153 , 078 218 770 Цена: 2 600 ЕУР

Контакт

Ford Focus 1.8 TDCI во Велес
Локација: Велес

Приватно лице
Телефон: 076 / 338 153

Испрати e-mail

Ford Focus 1.6 tdciпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...