Volkswagen Golf 1,4 16V TNG

2,200EUR

Volkswagen Golf 1,4 16V TNG, половен автомобил, хечбек

218,000 km
1999 година
1,400 cm/3
75 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
2/3 врати
сина


Дополнителна информација

Се продава GOLF 4 TIP GOLF 1,4 16V TNG, Силина на моторот 55 KW Работна зафатнина 1390 см3, Поминато 218.000 км, Гаражирано, Регистрирано до 16.08.2018 година, лице за контакт Боро - моб: 076 338 153 , 078 218 770 Цена: 2200 ЕУР

Контакт

Volkswagen Golf 1,4 16V TNG во Велес
Локација: Велес

Приватно лице
Телефон: 076 / 338 153

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...