Opel Kadett

750EUR

Opel Kadett , половен автомобил, лимузина

81,600 km
1988 година
1,298 cm/3
75 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
црвена


Дополнителна информација

Prodavam Opel Kadet, 88 godina, plin/benzin (ne e atestiran), ispraven vo solidna sostojba. Registriran cela godina, do 12.2018g. Za podetalni informacii na tel. 075822960, Zlatko

Контакт

Opel Kadett во Прилеп
Локација: Прилеп

Приватно лице
Телефон: 075 / 822 960

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...