Mercedes-Benz E 220 CDI

по договор

Mercedes-Benz E 220 CDI, половен автомобил, седан

299,000 km
2006 година
2,200 cm/3
150 hp
дизел
автоматски менувач
4/5 врати
црна, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Ел. нагодување на седишта, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Систем за навигација, Тонирани стакла
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Патен компјутер

Дополнителна информација

Mercedes E220 CDI Elegance 2006 god.avtomatik,neuvezuvan so realni 299...km Od oprema poseduva: Bord kompjuter Tempomat Dvozonski klimatronik Komandi na volan ambient light elektrika na stakla elektrika na retrovizori elektrika na sedista greaci na stakla greaci na retrovizori greaci na predni sedista kozni sedista senzori za dozd maglenki parking senzori napred i nazad radio so CD fabricko bluetooth telefon navigacija Ima komplet servis(promeneto filtri i maslo vo motor i filter i maslo vo menjac) Nov akumulator, novi letni gumi vozeni samo edna sezona Registrirana so zelen karton do kraj na septemvri 2018 god. Ne e farban nitu udiran,proverka kade sakate po vasa zelba.

Контакт

Mercedes-Benz E 220 CDI во Прилеп
Локација: Прилеп

Приватно лице
Телефон: 072 / 305 670

Испрати e-mail

Mercedes-Benz E 220 CDIпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...