Mercedes-Benz A 170 CDI

2,650EUR

Mercedes-Benz A 170 CDI, половен автомобил, хечбек

187,000 km
2003 година
1,700 cm/3
74 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сина


Дополнителна информација

Mercedes A170

Контакт

Mercedes-Benz A 170 CDI во Виница
Локација: Виница

Приватно лице
Телефон: 077 / 394 913

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...