BMW 320 d

по договор

BMW 320 d, половен автомобил, седан

0 km
2002 година
1,995 cm/3
150 hp
дизел
автоматски менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Серво волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD

Дополнителна информација

BMW 320d E46 150hp супер сочувано во одлична состојба. Цена по договор на телефонскиот број 070404024

Контакт

BMW 320 d во Штип
Локација: Штип

Приватно лице
Телефон: 070 / 404 024

Испрати e-mail

BMW 320 2.0 dizelпо договор
BMW 320 dпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...