Renault Clio 1.5-dci

3,250EUR

Renault Clio 1.5-dci, половен автомобил, хечбек

180,000 km
2007 година
1,500 cm/3
85 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
црна, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Динамички светла за кривини, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Автоматски клима уред, Кожен салон, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Патен компјутер

Дополнителна информација

RENAULT CLIO 1.5 dci 63kw-85ks...SO 6+1BRZINI...FULL-KLIMATRONIC-raboti...ABS...SRS...AIRBAG...BORD KOMPJUTER...TEMPOMAT...KOMANDI NA VOLAN...CD RADIO...VOLAN I SEDISTE PO VISINA...MAGLENKI...ALUMINSKI BANDAZI SO 4-EKSTRA GUMI...2-KLUCA......SOCUVANO....MOTOR ODLICEN NEMA CURENJE-DUVANJE 180.000km.......sredeni dokumenti do registracija......NAMALENATA CENA od..3500e..na..3250e..E FIKSNA I POSLEDNA ZA KESS-BEZ ZAMENI........078/272.333

Контакт

Renault Clio 1.5-dci во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 272 333

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...