Fiat Punto 1.2

по договор

Fiat Punto 1.2, половен автомобил, купе

250,000 km
2003 година
1,200 cm/3
65 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
2/3 врати
бела


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

Vo odlicna sostojba, registrirano do maj so zelen karton

Контакт

Fiat Punto 1.2 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 239 714

Испрати e-mail

Fiat Punto 1.2по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...