Mercedes-Benz Vaneo 1.7 cdi

2,850EUR

Mercedes-Benz Vaneo 1.7 cdi, половен автомобил, комби / караван

240,000 km
2003 година
1,700 cm/3
90 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црна, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Греење на седишта, Серво волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Систем за навигација, Тонирани стакла
Други:Кровни носачи, Трет ред на седишта

Дополнителна информација

voziloto e vo top sostojba

Контакт

Mercedes-Benz Vaneo 1.7 cdi во Кочани
Локација: Кочани

Приватно лице
Телефон: 078 / 534 343

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...