Ford Galaxy

2,900EUR

Ford Galaxy , половен автомобил, комби / караван

270,000 km
2002 година
1,900 cm/3
116 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сина
можност за замена


Дополнителна информација

fulll oprema tempomat greaci sediata el.prozori vebasto

Контакт

Ford Galaxy во Велес
Локација: Велес

Приватно лице
Телефон: 070 / 332 493

Испрати e-mail

Ford Galaxy 1.9tdiпо договор
Ford Galaxy +800 EUR

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...