Opel Corsa D 1.3 CDTI

3,800EUR

Opel Corsa D 1.3 CDTI, половен автомобил, хечбек

144,000 km
2007 година
1,300 cm/3
55 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
сива, металик


Дополнителна информација

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75KS 2007 GOD SEGA UVEZENA OD GERMANIJA VO PREFEKTNA SOSTOJBA SO ORGINALNI 144000KM POMINATI SO SERVISNA ISTORIJA OD PRV DO POSLEDEN KILOMETAR!!! FABRICNA BOJA BEZ UDARI I OSTETUVANJA PO KAROSERIJATA . *****OPREMA**** -KLIMA ISPRAVNA -EL STAKLA -EL RETROVIZORI -AIRBEZI -FABRICKO RADIO CD MP3 -CENTRALNO SO DALINSKO -SERVO VOLAN -NOVI GUMI -DVA FABRICKI KLUCA

Контакт

Opel Corsa D 1.3 CDTI во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 361 171

Испрати e-mail

Opel Corsa 1.4iпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...