Volkswagen Golf 1.4i

9,500EUR

Volkswagen Golf 1.4i, половен автомобил, седан

115,000 km
2011 година
1,400 cm/3
210 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сребрена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, LED светла, Воздушни перничиња, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Камера за паркирање, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Систем за навигација, DVD, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Сервисна книшка, Тјунинг

Дополнителна информација

Prodavam Golf 6 1.4, 210ks 2011g.Kolata e so full dodatna oprema,oblozena so alkantara i mnogu jako ozvucuvanje.Kupena od Porshe Makedonija.Perfektna servisna kniska....075 660 399

Контакт

Volkswagen Golf 1.4i во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 075 / 660 399

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...