Audi A4 1.9 TDI Sline

4,350EUR

Audi A4 1.9 TDI Sline, половен автомобил, седан

265,000 km
2001 година
1,900 cm/3
131 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црна


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Електрика на стакла

Дополнителна информација

Se prodava audi A4 1.9 Tdi sline 2001god 96ps registrirana do 05.08 2018 so zelen karton. Avtomobilot e dobro zacuvan kako nadvoresno taka i vnatresno so original kilometri mnogu dobar motor so mala potrosna.oprema abs esp elektrika klimatronik dvozonska itn, zatemneti zadni prozorci so atest. Cenata na avtomobilot e 4350e prostor da dogovor moze od koa ke se vide.Poveke informacii na tel. 078/611 324 Ivica

Контакт

Audi A4 1.9 TDI Sline во Радовиш
Локација: Радовиш

Приватно лице
Телефон: 078 / 611 324

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...