Fiat Doblo 1.3 MultiJet

3,700EUR

Fiat Doblo 1.3 MultiJet, половен автомобил, комби / караван

150,600 km
2006 година
1,248 cm/3
75 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сребрена, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Радио / CD

Контакт

Fiat Doblo 1.3 MultiJet во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 077 / 613 985

Испрати e-mail

Fiat Doblo 1.4по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...