Peugeot 206 1.4 16v

2,499EUR

Peugeot 206 1.4 16v, половен автомобил, хечбек

130,000 km
2005 година
1,400 cm/3
60 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
сива, металик


Дополнителна информација

PEUGEOT 206 1.4 16v ***FACELIFT*** CH*** Pezo 206 1.4 16v benzin 2005god sega uvezeno od svajcarija so komplet plateni davacki do registracija vo besprekorna sostojba ****OPREMA**** -KLIMA ISPRAVNA -EL STAKLA -EL RETROVIZORI -AIRBEZI -NOVI GUMI -MAGLENKI -DVA KLUCA -RADIO CD MP3 USB

Контакт

Peugeot 206 1.4 16v во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 361 171

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...