Ford Mondeo 1.8 td

1,100EUR

Ford Mondeo 1.8 td, половен автомобил, хечбек

265,000 km
1998 година
1,800 cm/3
90 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Електрика на стакла, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

voziloto e servisirano podetalni inf na tel 079 241 079

Контакт

Ford Mondeo 1.8 td во Радовиш
Локација: Радовиш

Приватно лице
Телефон: 079 / 241 079

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...