Mercedes-Benz 250

1,500EUR

Mercedes-Benz 250 , половен автомобил, хечбек

200 km
1983 година
500 cm/3
110 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
виеолетова, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS
Комфор:Греење на седишта, Серво волан

Дополнителна информација

Се продава мерцедес обичен дизел мерцедесто е одрзуван не ни чукан ни удиран никаде нема скапано за подетални информаци на бројот јавете се 071720469 игор

Контакт

Mercedes-Benz 250 во Прилеп
Локација: Прилеп

Приватно лице
Телефон: 070 / 784 1205

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...