Volkswagen Golf 1.8i

1,400EUR

Volkswagen Golf 1.8i, половен автомобил, лимузина

200,000 km
1996 година
1,800 cm/3
75 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
зелена, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Електрика на ретровизори, Радио / CD
Други:Сервисна книшка

Дополнителна информација

Se prodava golf III 1.8 beznin 1996 godina vo odlicna sostojba 2 vozdushi pernicina , servo volan, abs , klima , eletricni vrati,golfot e vo odlicna sostojba redovno servisiran,novi gumi. Cenata ne e fiksna

Контакт

Volkswagen Golf 1.8i во Прилеп
Локација: Прилеп

stefan
Телефон: 075 / 251 788

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...