Renault Clio 1.5-dci

3,250EUR

Renault Clio 1.5-dci, половен автомобил, хечбек

205,000 km
2005 година
1,500 cm/3
106 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Автоматски клима уред, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Сервисна книшка

Дополнителна информација

RENAULT CLIO III 1.5-DCI...SO 6+1-BRZINI...PRVA BOJA...svajcarsko-SERVISNA KNISKA...proizv.-09/2005g...FULL-OPREMA-KLIMATRONIC-RABOTI ODLICNO...TEMPOMAT...BORD KOMPJUTER...ABS...SRS...CD-FABRICKO SO KOMANDI NA VOLAN...I MNOGU DRUGA OPREMA.....NAPRAVEN GOLEM SERVIS......registrirana do 18/04/2019g...........078/272.333

Контакт

Renault Clio 1.5-dci во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 272 333

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...