Audi Q5

4,000EUR

Audi Q5 , половен автомобил, седан

115,500 km
2012 година
2,112 cm/3
211 hp
дизел
автоматски менувач
2/3 врати
бела


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Xenon светла, LED светла, Аларм / Имобилајзер, Bluetooth

Дополнителна информација

Audi Q5 2.0 TFSI Hk quattro S tronic 2012, 115500 km, Година: 2012 1 евидентирано време: 18/05/2012 боја: бела Внатрешна боја: кожа на црниот дел менувач: машина Возење на тркала: погон на сите тркала гориво: дизел ефект: 211 ch поместување: 2 л тежина: 1.755 кг Емисии на CO2: 197 g / km Број на седишта: 5 Тело: SUV / Offroad Број на врати: 5 Број на сопственици: 1

Контакт

Audi Q5 во Кавадарци
Локација: Кавадарци

Приватно лице
Телефон: 070 / 695 891

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...