Opel Corsa iv 1.3 cdti 90 enjoy 5p

2,000EUR

Opel Corsa iv 1.3 cdti 90 enjoy 5p, половен автомобил, седан

108,000 km
2006 година
1,248 cm/3
90 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
жолта, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Динамички светла за кривини, LED светла, Аларм / Имобилајзер
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Систем за навигација, DVD

Контакт

Opel Corsa iv 1.3 cdti 90 enjoy 5p во Велес
Локација: Велес

Приватно лице
Телефон: 072 / 485 9665

Испрати e-mail

Opel Corsa 1.4iпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...