Chevrolet Aveo 1.2 Hatchback

по договор

Chevrolet Aveo 1.2 Hatchback, половен автомобил, хечбек

47,000 km
2011 година
1,200 cm/3
84 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
2/3 врати
црна, металик


Дополнителна информација

Прв газда, купено од Аутомакедонија. Прва регистрација 11 / 2011. Реални 47 000 километри. Редовно сервисирано. Нови гуми, акумулатор, нов атестиран плински уред. Мала потрошувачка, 7,5 литри плин на 100 km. Регистрирано до 11/2018..

Контакт

Chevrolet Aveo 1.2 Hatchback во Кавадарци
Локација: Кавадарци

Приватно лице
Телефон: 070 / 803 344

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...