Fiat Panda 1.3 4x4 mjt 70 climbing

2,500EUR

Fiat Panda 1.3 4x4 mjt 70 climbing, половен автомобил, седан

120,000 km
2010 година
1,245 cm/3
69 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, 4x4, Xenon светла, Светла за магла, Динамички светла за кривини, LED светла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Редуктор, Bluetooth
Комфор:Автоматски клима уред, Кожен салон, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок

Контакт

Fiat Panda 1.3 4x4 mjt 70 climbing во Прилеп
Локација: Прилеп

Приватно лице
Телефон: 074 / 200 3241

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...