Smart ForTwo 1.9 TDI 71 CH CABRIO PASSION

1,800EUR

Smart ForTwo 1.9 TDI 71 CH CABRIO PASSION, половен автомобил, седан

145,000 km
2006 година
1,124 cm/3
75 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
сина, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, 4x4, Xenon светла, Светла за магла, Динамички светла за кривини, LED светла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Редуктор, Bluetooth
Комфор:Клима уред, DVD
Други:Темпомат, Климатизирана остава

Контакт

Smart ForTwo 1.9 TDI 71 CH CABRIO PASSION во Велес
Локација: Велес

Приватно лице
Телефон: 075 / 485 696

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Smart ForTwo 600по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...