BMW 320 3,320CD

3,000EUR

BMW 320 3,320CD, половен автомобил, седан

132,000 km
2007 година
2,393 cm/3
204 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
црна, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, 4x4, Xenon светла, Светла за магла, Динамички светла за кривини, LED светла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Серво волан, Команди на волан, Радио / CD, Систем за навигација, DVD, Тонирани стакла, Сончев кров

Контакт

BMW 320 3,320CD во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 075 / 485 696

Испрати e-mail

BMW 320 2.0 dizelпо договор
BMW 320 d+300 EUR

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...