Mercedes-Benz A 150 A ii 150 cdi classic 5p

1,700EUR

Mercedes-Benz A 150 A ii 150 cdi classic 5p, половен автомобил, седан

165,000 km
2006 година
1,991 cm/3
109 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, 4x4, Xenon светла, Светла за магла, Динамички светла за кривини, LED светла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Редуктор, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Ел. нагодување на седишта, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Паркинг сензори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Систем за навигација, DVD

Контакт

Mercedes-Benz A 150 A ii 150 cdi classic 5p во Делчево
Локација: Делчево

Приватно лице
Телефон: 075 / 485 696

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...