Mercedes-Benz B 200 CDI SPORT CVT

2,500EUR

Mercedes-Benz B 200 CDI SPORT CVT, половен автомобил, седан

152,000 km
2006 година
1,985 cm/3
106 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, 4x4, Xenon светла, Светла за магла, LED светла, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Редуктор, Bluetooth
Комфор:Камера за паркирање, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Систем за навигација, Сончев кров

Контакт

Mercedes-Benz B 200 CDI SPORT CVT во Струга
Локација: Струга

Приватно лице
Телефон: 075 / 623 555

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...