Citroen Grand C4 Picasso 2.0

по договор

Citroen Grand C4 Picasso 2.0, половен автомобил, комби / караван

220,000 km
2009 година
2,000 cm/3
136 hp
дизел
автоматски менувач
4/5 врати
сива


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, LED светла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Автоматски клима уред, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Тонирани стакла
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка, Климатизирана остава

Дополнителна информација

ITNO SE PRODAVA CITROEN C4 GRAND PICCASSO 2.0 HDI 2009godina. Voziloto e vo odlicna sostojba..I e so full oprema. Cena 6.250evra I ne e fiksna..Ima prostor za pazarenje.

Контакт

Citroen Grand C4 Picasso 2.0 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 075 / 400 462

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...