Mitsubishi Pajero 2.5 Intercooler turbo

по договор

Mitsubishi Pajero 2.5 Intercooler turbo, половен автомобил, купе

300,000 km
1993 година
2,500 cm/3
97 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
сива


Дополнителна информација

Se prodava Mitsubishi Pajero 2.5 vo odlicna sostojba Registriran vo krajot na Maj 2018 Napraven mal servis Elektricni prozorci 4 novi gumi Za poveke informacii barajte me na navedeniot telefon

Контакт

Mitsubishi Pajero 2.5 Intercooler turbo во Радовиш
Локација: Радовиш

Приватно лице
Телефон: 072 / 232 211

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...