Fiat Punto 1.2 SX

800EUR

Fiat Punto 1.2 SX, половен автомобил, хечбек

137,000 km
1997 година
1,242 cm/3
73 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сива


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Централно заклучување
Комфор:Електрика на стакла, Радио / CD

Дополнителна информација

Се продава Фиат Пунто 1997 година, мотор 1.2, 54 kw, бензинец, со 5 врати, во возна состојба со поминати 137000 км. Регистрирано до 01.06.2019 година. Телефон за контакт: 078-323-743

Контакт

Fiat Punto 1.2 SX во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 323 743

Испрати e-mail

Fiat Punto 1.3 jtdпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...