Renault Megane 1.5 DCI 106ks

по договор

Renault Megane 1.5 DCI 106ks, половен автомобил, хечбек

150,000 km
2007 година
1,500 cm/3
78 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
црна, металик


Дополнителна информација

Reno Megan 1.5 DCI 6 brzini 106ks. proizveden 2007 godina vo odlicna sostojba so plateni site dokumenti do registracija....SEGA UVEZEN OD GERMANIJA ***OPREMA*** -KLIMATRONIK ispraven -GREACI NA SEDISTA -8XAIRBEGS -ABS -6 STEPEN MENUVAC -ELEKTRIKA STAKLA -ELEKTRIKA NA RETROVIZORI -FABRICKO RADIO SO KOMANDI NA VOLAN -BORD KOMPJUTER -SENZOR ZA DOZD -SENZOR ZA SVETLA -CENTRALNA BRAVA -SERVO VOLAN -2 KLUCA

Контакт

Renault Megane 1.5 DCI 106ks во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 361 171

Испрати e-mail

Renault Megane 1.6по договор
Renault Megane 1.6по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...