Opel Astra H 1.7 CDTI 110KS 6-speed

по договор

Opel Astra H 1.7 CDTI 110KS 6-speed, половен автомобил, комби / караван

180,000 km
2007 година
1,700 cm/3
81 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
сина, металик


Дополнителна информација

OPEL ASTRA H 2007GOD1.7 CDTI 81KW 6-STEPEN MENUVAC REDIZAJN SEGA UVEZENA OD ITALIJA SO KOMPLET SREDENI DOKUMENTI DO REGISTRACIJA VO BESPREKORNA SOSTOJBA SO ORGINALNI KILOMETRI SO SERVISNA KNISKA *****OPREMA***** -KLIMA ISPRAVNA -AL BANDASI -EL STAKLA -FABRICKO RADIO CD MP3 AUX -MAGLENKI -EL RETROVIZORI -AIRBEZI

Контакт

Opel Astra H 1.7 CDTI 110KS 6-speed во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 361 171

Испрати e-mail

Opel Astra по договор
Opel Astra 1.7 tdпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...