Volkswagen Golf 1.6 FSI

4,200EUR

Volkswagen Golf 1.6 FSI, половен автомобил, хечбек

268,432 km
2003 година
1,598 cm/3
85 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
бела


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Греење на седишта, Серво волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD
Други:Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка, Кука за влечење

Дополнителна информација

Voziloto e registrirano do januari 2019 godina. Redovno odrzuvano i vo odlicna sostojba. Tel. za kontakt 078/318-483 Slavica

Контакт

Volkswagen Golf 1.6 FSI во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 318 483

Испрати e-mail

Volkswagen Golf 1.6по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...