Saab 9-3 Cabrio Aero

15,500EUR

Saab 9-3 Cabrio Aero, половен автомобил, кабриолет

146,000 km
2006 година
2,800 cm/3
250 hp
бензин
полуавтоматски менувач
2/3 врати
црна, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Ел. нагодување на седишта, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Радио / CD, Систем за навигација, Тонирани стакла
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Сервисна книшка, Тјунинг

Дополнителна информација

Tüv do 04/2020, Sekvencionalen menuvac so 6 brzini, CD-changer, Dvozonska klima, Telefon-SIM, Novi diskovi, Aluminiumski bandazi stari samo 9 meseci, Generalen servis napravena 10/2017, plus originalni aluminiuski bandazi, Viber: +4916091019220

Контакт

Saab 9-3 Cabrio Aero во Кавадарци
Локација: Кавадарци

Приватно лице
Телефон: 071 / 230 007

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...