Ford Focus

2,300EUR

Ford Focus , половен автомобил, хечбек

17,000 km
2001 година
1,500 cm/3
100 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
зелена


Дополнителна информација

Prodavam ford focus 1.8 dizel 2001god.Kolata e registrirana i vo dobra sostojba.Bez zamena. Ace 070/985-421

Контакт

Ford Focus во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 985 421

Испрати e-mail

Ford Focus 1.8 TDCIпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...