BMW X3

13,000EUR

BMW X3 , половен автомобил, теренско возило

178,000 km
2009 година
2,000 cm/3
241 hp
дизел
автоматски менувач
4/5 врати
сребрена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, 4x4, Xenon светла, Светла за магла, Динамички светла за кривини, LED светла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Редуктор, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Ел. нагодување на седишта, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, DVD
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Сервисна книшка

Дополнителна информација

BMW X3 so FULL oprema registrirano do Noemvri 2018 god.Kompleten servis.Doneseno od svajcarija od prv sopstvenik.Kako novo Kontakt tel.077 823 242 i 077 721 172

Контакт

BMW X3 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 077 / 606 650

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...