Audi A6 2.5 tdi

2,500EUR

Audi A6 2.5 tdi, половен автомобил, седан

195,000 km
1999 година
2,496 cm/3
150 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
сива, металик
можност за замена


Дополнителна информација

Kolata e domakinski cuvana servisirana I oddrzuvana za svoja dusa, retko ubavo I zacuvano Audi S-line koza klimatronik dvozonski 100%ispraven.Koj e za domakinski Audi neka poveli Moze I zamena za ponovo vozilo so moja doplata isklucivo na BG tabli tel:078239015 javete se ke se dogovorime

Контакт

Audi A6 2.5 tdi во Струмица
Локација: Струмица

Приватно лице
Телефон: 078 / 239 015

Испрати e-mail

Audi A6 2.8по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...