Peugeot Partner 1.9 Dizel Furgon Tovarno

1,800EUR

Peugeot Partner 1.9 Dizel Furgon Tovarno, половен автомобил, пикап

225,000 km
2005 година
1,900 cm/3
70 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
бела


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Серво волан, Нагодување на волан, Радио / CD, Тонирани стакла

Дополнителна информација

Kolata e kupena nova od Euroimpex Skopje, navremeno napraveni site redovni servisi i promena na rezervni delovi. Koristena e samo za sopstveni potrebi. Nosivost 800kg. Radio so CD player. Super ekonomicen i izdrzliv 1.9 dizel motor, eftin za odrzuvanje. Samo za prodazba, bez zameni!

Контакт

Peugeot Partner 1.9 Dizel Furgon Tovarno во Кочани
Локација: Кочани

Приватно лице
Телефон: 071 / 328 407

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...