Volkswagen Golf 1,4 TSI

12,000EUR

Volkswagen Golf 1,4 TSI, половен автомобил, лимузина

28,000 km
2014 година
1,200 cm/3
101 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
црвена, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Централно заклучување, Редуктор
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Ел. нагодување на седишта, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Радио / CD, Систем за навигација, DVD, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Сервисна книшка, Под гаранција, Климатизирана остава

Дополнителна информација

Se pro dava GOLF 7 vo odlicna sostojba 2014 god.so pominati 28000 km.Cena 12000 vera

Контакт

Volkswagen Golf 1,4 TSI во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 340 946

Испрати e-mail

Volkswagen Golf 1.6по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...