Opel Corsa OPEL CORSA B 97G. 1.2

1EUR

Opel Corsa OPEL CORSA B 97G. 1.2, половен автомобил, седан

200,000 km
1997 година
1,200 cm/3
33 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
сива, металик


Дополнителна информација

SE PRODAVA OPEL CORSA 97 GOD. 1.2 ,33 KW so Najdobriotr i NajEkonomicniot motor REGISTRIRANA DO 30 MART 2019 GODINA : - SO NAPRAVEN REDOVEN SERVIS(REBRAST KAIS ,VODNA PUMPA), - SO SKORO 4 NOVI GUMI (M+S), - SO NOV AKUMULATOR POD GARNCIJA, - SO NOVI KABLI I SVEKICI - SO NOVI PLOCKI - CENTRALNA BRAVA I DR. SAMO ZA SERIOZEN KUPUVAC

Контакт

Opel Corsa OPEL CORSA B 97G. 1.2 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 077 / 682 782

Испрати e-mail

Opel Corsa 1.4iпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...