Renault Scenic 1.5 DCI 2006

3,600EUR

Renault Scenic 1.5 DCI 2006, половен автомобил, хечбек

200,000 km
2006 година
1,500 cm/3
106 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Ел. нагодување на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

Prodavam renault scenic 1.5 dci 2006 godina Novi gumi Registrirana do 08.2018 godina Servis napraven site filtri ulje vodna pumpa zategaci i rebrast kais Mala potrosuvacka Od oprema poseduva: -klimatronik -elk stakla -elk retrevizori -airbag - radio so usb -servo volan -Komandi na volan -2 kluca fabricki(karticki) -tempomat -halogenki -menuvac so 6 brzini Kolata e odlicno socuvana i istata e vo perfektna sostojba registracija do 08.2019 Informacii na tel 078 258 254

Контакт

Renault Scenic 1.5 DCI 2006 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 258 254

Испрати e-mail

Renault Scenic 2.0по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...